OHLASY A DOPORUČENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Na tomto místě budeme uvěřejňovat Vaše ohlasy, postřehy, hodnocení a doporučení. Máte-li zkušenost s našim vínem, neváhejte nám napsat na náš email: info@vinouhlir.cz


"Naše rodina a přátelé dáváme přednost našim kvalitním moravským vínům, ve kterých bychom Vás zařadili na úplnou špičku. Vína můžeme pít bez obav celý večer, aniž by si někdo stěžoval na bolest hlavy. I naše dvě dcery, které donedávna víno moc nepily,si jej opravdu pochvalují. Chuť Vašeho vína je prostě skvělá a nám hrozí ale,že nám to víno dlouho nevydrží a budeme muset zanedlouho opět objednat. Ještě máte nějaké víno v zásobě?
Miluše Pašková, Heřmanova Huť

"I my se chceme připojit s poděkováním a vzkazem, že se nám u Vás moc líbilo a ačkoli jsme Ostravští patrioti oblíbili jsme si Váš kraj i pohostinnost Tvou i Tvého taťky. Navíc jsme zjistili, že existuje i jiné víno, než Ostravský kahan a to nepopsatelně lepší :-) Ještě jednou díky a těšíme se na další milé shledání.
Martin Žídek, Ostrava

"Vínko padlo zatím jen muller - fakt je vynikající!!!! Sylván si schovávám na spešl příležitost....., máte fakt skvělý vína, je to moje krevní skupina....!:-)
Helena Ministrová, Brno

" jinak oslava byla supr, vínko jedna báseň, vidět vás všechny pohromadě - k nezaplacení !"
Radek Matyáš, Uherský Brod

"Včera jsme si otevřeli láhev, to Rulandské bílé a moc nám chutnalo. Příjemný, dobrý víno! Mějte se pěkně a zase bysme si nějaké vzali."
Petr Bican, Praha

"Muškát Ottonel mě překvapil svou svěží chutí a příjemnou květinovou vůní. Já osobně dávam přednost vínům sušším, nicméně MO pro mě byl velice příjemnou změnou. Pro ty, kteří mají voňavá vína v oblibě vřele doporučuji!"
Jiřina Slavíčková, Chrudim

"...díky za výborné víno, vtipné povídání, a fajný večer ve Vašem sklípečku!"
Lucie Walachová, Karviná

"Na doporučení jsem si vybral Sauvignon - výběr z hroznů a Rulandské šedé - výběr z bobulí. S vínem spíše začínám a dávám přednost hlavně těm sladším. Všechno už jsem vypil a musím říct, že víno bylo velmi dobré a kvalitní ve srovnání s kousky od jiných výrobců, které jsem měl možnost zatím zkusit. Díky a budu se těšit na další."
Petr Hloušek, Brno

"V sobotu měl kamarád ve Zlíně svícu a udělali jsme to vínově (vzal jsem tam pár vašich vzorků) a stálo to za to. Největší úspěch měl Ryzlink Rýnský PS 2007. Asi budete mít další odběratele"
Jaromír Divila, Březová u Zlína "

"Z těch "normálních" vín na pití doporučuju Muškát Ottonel, je takový lehoučký a příjemný. Samozřejmě pak ty výběry z bobulí, jako sladká pohodová tečka... To si vždycky vychutnám. "
Petra Kohutová, Praha

"Jako první víno od Uhlíře jsem ochutnal Sauvignon 2008 pozdní sběr a byl jsem velice spokojený. Nejsem znalec, ale plná, vyvážená a přesto osvěžující chuť tohoto vína mě potěšila, dokázal bych ho vypít hodně :-)
Těším se na další vzorky! "

Karel Possel, Opava.

"K narozeninám jsem dostal láhev Chardonnay 2008, pozdní sběr od neznámeho výrobce.Později jsem se dozvěděl, že to bylo víno od vás. Musím říct, že to heslo-vína s duší je víc než výstižné.Chardonnay mi svou skvělou chutí duši opravu naplnilo :-)
Ondřej Černý, Brno (Zlín).


home | kontakt